Jak zrobić badania DNA?

Zrób test na ojcostwo w wygodny dla siebie sposób: wizyta w przychodni, wizyta w domu, zamówienie zestawu lub zakup w aptece, test bez zestawu

Jak zrobić badania DNA? To wygodne, szybkie i proste. Wystarczy, że umówisz się w przychodni na pobranie próbek (masz do dyspozycji ponad 200 punktów w całej Polsce), umówisz wizytę domową pielęgniarki mobilnej lub zamówisz zestaw do pobrania próbek – kurierem bądź do paczkomatu. Zestawy pobraniowe są również dostępne w wielu przychodniach i aptekach, gdzie możesz je kupić.

Umów się do placówki – test na ojcostwo w punkcie

jak zrobić badania dnaTest na ojcostwo czy pokrewieństwo zrobisz w jednej z ponad 200 przychodni w Polsce. Wystarczy, że umówisz się na wizytę telefonicznie, mailowo, na czacie lub poprzez formularz on-line.

Wyszkolony personel medyczny pobierze próbki od wszystkich badanych osób lub od części uczestników (próbki od reszty mogą być pobrane samodzielnie i przyniesione do przychodni).

Wizyta w placówce jest możliwa często tego samego lub następnego dnia – bez kolejek. Wystarczy skontaktować się z nami i umówić.

Zarejestruj wizytę: formularz on-line

Zamów zestaw – telefonicznie, on-line, na czacie, mailowo

Zestaw pobraniowy zamówisz w sposób dla siebie wygodny: telefonicznie, on-line, na czacie lub mailowo. Otrzymasz go pod dowolny adres kurierem lub do paczkomatu, możesz również wybrać przesyłkę dyskretną.

Zestaw zawiera wymazówki do pobranie próbek, instrukcję, opłaconą kopertę zwrotną i formularze zlecenia badania. Samodzielne pobranie wymazów jest bardzo proste i szybkie, a ponadto bezbolesne. Do badania na ojcostwo możesz przekazać nie tylko wymazy z policzka, ale też np. włosy, smoczek czy maszynkę do golenia. Po pobraniu próbek i wypełnieniu dokumentów wystarczy zamówić bezpłatnego kuriera lub zanieść paczkę na pocztę.
jak zrobić badania dna
jak zrobić badania dna

Zrób test na ojcostwo bez zestawu

Pewny test DNA na ojcostwo możesz zrobić również bez zamawiania zestawu. Wystarczy pobrać próbki od wszystkich badanych osób (materiały dyskretne, np. szczoteczkę do zębów, lub wymazy z policzka pobrane na patyczki kosmetyczne do uszu), pobrać formularz ze strony internetowej (FORMULARZE ZLECENIA BADANIA), a następnie odesłać wszystko bezpłatnym kurierem.

Kup zestaw w aptece lub placówce

Zestawy do pobrania materiału są dostępne w wielu aptekach i placówkach. Jeśli chcesz odebrać zestaw osobiście, skontaktuj się z nami (telefonicznie, na czacie, mailowo). Sprawdzimy dla Ciebie dostępność zestawu i wszystko zorganizujemy.

porozmawiaj o badaniu z konsultantem