Detektywi, z którymi współpracujemy

CentrumDNA współpracuje z biurami detektywistycznymi z całej Polski. Jeśli mają Państwo problem z zebraniem próbek do badania lub też z innych powodów potrzebują Państwo pomocy detektywa zachęcamy do kontaktu z naszymi partnerami. Są to specjaliści z długoletnim stażem.

Agencja Detektywistyczna ASVALIA

Agencja Detektywistyczna ASVALIA jest polskim licencjonowanym biurem detektywistycznym działającym na podstawie zezwolenia nr. D-0033/03 wydanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz licencji nr.0000503 wydanej przez Komendę Wojewódzką Policji.
.

Agencja ASVALIA powstała w 1997. Obecnie jest to jedna z największych, liczących się agencji detektywistycznych w Polsce, świadcząca zaawansowane usługi detektywistyczne dla klientów na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Posiada biura na północy i południu kraju. Zatrudnia detektywów w Warszawie, Gdyni oraz Krakowie.

Centralny oddział w Warszawie

tel. +48 (22) 112-06-50
tel. +48 (22) 112-06-60
fax. +48 (22) 112-06-70
email: info@asvalia.com.pl 


Detektyw 24

Ogólnopolska agencja detektywistyczna gwarantująca swoim Klientom dyskrecję oraz najwyższy poziom świadczonych usług. Fundamentalną zasadą naszej działalności jest etyka oraz lojalność wobec osób, które powierzyły nam swoje sprawy.

Swoje działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu, które zdobyliśmy podczas realizacji tysięcy spraw. Pomagamy ludziom rozwiązywać ich problemy osobiste i rodzinne oraz zapewniamy pełne wsparcie dla biznesu. Każda z prowadzonych przez nas spraw traktowana jest w sposób indywidualny, a nad przygotowaniem strategii działania pracuje zespół ekspertów: detektywów oraz prawników. Ze szczególną troską traktujemy kwestię ochrony danych osobowych, tajemnic naszych Klientów oraz powierzanych nam wrażliwych informacji.

Pracujemy tylko z najlepszymi licencjonowanymi detektywami w Polsce, dla których praca detektywa jest pasją, a do realizowanych zadań podchodzą z pełnym zaangażowaniem. Wszystkie działania prowadzimy w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa dzięki czemu zgromadzone materiały spełniają wszelkie kryteria do wykorzystania ich w postępowaniu sądowym.

Kontakt:
Agata Wypiór tel.: +48 733 677 777
e-mail: agata.wypior@detektyw24.net


Biuro Detektywistyczne “SPY EYE”

Biuro Detektywistyczne “SPY EYE” jest polskim licencjonowanym biurem działającym na podstawie wpisu do Rejestru Działalności Regulowanej nr.RD-10/2010 i licencji nr. 0001408 wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji.

“SPY EYE” jest pierwszym i jedynym biurem w województwie warmińsko-mazurskim stworzonym przez kobietę — detektywa. Założycielka i właścicielka biura Alicja Moroz — detektyw z zamiłowania i z zawodu, jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego o kierunku prawo. Jest również pełnoprawnym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów z siedzibą w Krakowie.
 Adres strony internetowej: www.spy-eye.pl


Infosekret Biuro Detektywistyczne Henryk Hajduk

Działamy na rynku od 2008 r świadcząc kompleksowe licencjonowane usługi detektywistyczne a w ofercie mamy także wykorzystanie badań DNA w ustaleniu (zaprzeczeniu) ojcostwa, pokrewieństwa i identyfikacji osób. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie. Działamy na podstawie licencji i wpisu do rejestru działalności regulowanej MSWiA w Warszawie, a nasi detektywi są członkami i założycielami Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów z siedzibą w Krakowie.

Dane kontaktowe:
Ul. Władysława Stanisława Reymonta 11/6
37–700 Przemyśl
tel: +48 604 309 099
e-mail: biuro@infosekret.pl

www.infosekret.pl
www.infosekret.eu