Dlaczego oferta CentrumDNA jest warta Twojej uwagi?


Zastanawiasz się czy wybrać nasze badanie? Spróbuj porównać je  z innymi dostępnymi na rynku, a upewnisz się, że jest ono warte Twojego zainteresowania.

Polskie laboratorium – badanie bez pośredników!
Międzynarodowy zespół ekspertów


Wybierając nas zyskujesz:

Gwarancję pewnego wyniku
Każda próbka analizowana jest przez dwa niezależne zespoły badawcze. Na samym wyniku umieszczone są profile genetyczne uczestników testu oraz rezultat zaawansowanej analizy statystycznej. Na dokumencie znajdują się także podpisy i pieczęcie osób wykonujących i zatwierdzających test. Zobacz jak wygląda wynik badania…
Bezpieczeństwo finansowe
U nas nie musisz płacić za całe badanie z góry. Zwykle klienci opłacają najpierw zestaw, a dopiero później analizę. Jest też możliwość zapłacenia za wynik dopiero wówczas, gdy fizycznie kurier dostarczy go do Twojego domu. Masz więc pewność, że badanie, za które zapłaciłeś zostanie wykonane.
.

Pewność, że nie znikniemy
Działamy na rynku już od 8 lat. Domena CentrumDNA została po raz pierwszy zarejestrowana w 2004 roku (łatwo można to sprawdzić korzystając z prostego narzędzia jak np. http://tools.seochat.com). Przez ten czas zyskaliśmy tysiące zadowolonych klientów, którzy polecają nas swoim znajomym.
.

Pełną opiekę
Jako jedyni posiadamy dyżury telefoniczne po godzinie 16. Możesz się z nami skontaktować codziennie (również w niedziele czy święta) aż do godziny 21.
.

Pewność, że badanie wykonane jest przez prawdziwych specjalistów
Specjalizujemy się wyłącznie w badaniach na ojcostwo. Współpracujemy z renomowanymi zagranicznymi laboratoriami i zewnętrznymi specjalistami, którzy w razie konieczności są w stanie skonsultować uzyskany rezultat. Badanie ojcostwa to znacznie trudniejsza kwestia niż test medyczny w kierunku diagnostyki danego schorzenia. Potrzebna jest tu nie tylko wiedza ale też ogromne doświadczenie. Zdarzają się nietypowe przypadki, które trzeba rozpatrywać indywidualnie. Mamy 100% pewność, że wydawane przez nas wyniki są pewne i jednoznaczne.
.

Gwarancję satysfakcji
mamy na koncie kilkadziesiąt tysięcy wykonanych analiz – w naszym portfolio są wyłącznie badania ojcostwa, bo to w nich się specjalizujemy.
.

Indywidualne podejście do klienta
 Staramy się sprostać Twoim oczekiwaniom. U nas nie ma problemu np. z wysyłką zestawu za granicę, wynikiem wydanym w obcym języku czy też umówieniem pobrania próbek w dwóch niezależnych miejscach. Jeśli masz inne oczekiwania, co do badania powiedz nam o tym. Dajemy Ci też możliwość wykonania badania całkowicie ANONIMOWO.
.

Możliwość wyboru spośród wielu próbek niestandardowych
 W naszej ofercie znajduje się kilkanaście “mikrośladów”, które badamy. Żadne inne prywatne laboratorium nie oferuje badania tylu próbek. To potwierdza, że jesteśmy specjalistami w swoim fachu i stale pracujemy nad naszą ofertą.
.

Kompleksowe badanie
Każdy nasz wynik posiada profile genetyczne badanych osób, rezultat analizy statystycznej, pieczątki i odpisy osoboy wykonującej test i zatwierdzającej go.

 

Chcesz wykonać badanie w pewnym ośrodku i zależy Ci na wiarygodnym wyniku?
Wybierz CentrumDNA!
.