Zapłać za badanie przy odbiorze wyniku

Jako pierwsi na rynku badań genetycznych wprowadzamy możliwość opłaty za badanie na ojcostwo dopiero po wykonanej analizie! Dzięki temu zamawiając test na ojcostwo telefonicznie lub online będą mieli Państwo pewność rzetelnie przeprowadzonego badania.

.

Jak to zrobić?

Zamów zestaw do pobrania próbek (wymazów z policzka)
  • Tel kom.: 534 942 008
  • Ogólnopolski bezpłatny numer (dla połączeń stacjonarnych i kom.):  800 007 770
  • Na czacie online lub wypełniając formularz dostępny w cenniku testów na ojcostwo

zamów zestaw, zamów zestaw do testu na ojcostwo

.

Pobierz próbki od ojca i dziecka

W zestawie znajdują się m.in. wymazówki przypominające patyczki do czyszczenia uszu. Za ich pomocą bez problemu można pobrać próbki (wymazy z policzka) od ojca i dziecka. Samo pobranie  jest bardzo proste i zupełnie bezbolesne.

 Jak prawidłowo pobrać próbki do badania na ojcostwo?

.

Odeślij próbki

zamów zestaw, zamów zestaw do testu na ojcostwoPobrane próbki wraz z wypełnionym i podpisanym  formularzem zlecenia badania (zobacz jak wygląda formularz…) odeślij pocztą do laboratorium. W zestawie znajduje się już zaadresowana koperta zwrotna z naklejonym adresem laboratorium.

Można także do nas zadzwonić i zamówić kuriera po odbiór próbek za darmo:  534 942 008

.

Oczekuj na wynik

Analiza pobranych próbek trwa 5-7 dni roboczych. Po tym czasie skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy kiedy wynik zostanie wysłany. Przy odbiorze wyniku u listonosza lub kuriera trzeba będzie opłacić badanie. Zobacz jak wygląda przykładowy wynik

.

Więcej informacji:

.