Zamów zestaw do testu na ojcostwo – wypełnij formularz

✅ Wypełnij formularz zamówienia zestawu do testu na ojcostwo – wybierz wygodną dla siebie formę wysyłki i płatności. Zestaw zostanie nadany nawet tego samego dnia roboczego (zamówienia do godziny 14:00) lub następnego dnia roboczego (zamówienia po godzinie 14:00, w weekendy i święta). 

  Zamawiam zestaw do samodzielnego pobrania próbek - 74,-

  (Koszt zestawu wliczony jest w cenę badania i traktowany jest jako pierwsza część opłaty za badanie)

  Dane do wysyłki: *

  Rodzaj przesyłki: *

  Forma przesyłki:*

  Forma płatności: *

  Uwagi:

    Zapoznałem się z regulaminem oraz polityką prywatności i akceptuję postanowienia tych dokumentów. *
    Administratorem Twoich danych osobowych będzie testDNA Ekspertyzy Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Katowicach przy ul. Feliksa Bocheńskiego 38 A, zarejestrowaną w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000837178, NIP: 6342822607, Regon: 243412289. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych znajdziesz w polityce prywatności *

  * Pola wymagane


  Jak zrobić test na ojcostwo?

  Zamów zestaw do pobrania próbek
  • Tel kom.: 534 942 008
  • Na czacie online lub wypełniając powyższy formularz

   

  Pobierz próbki od ojca i dziecka

  W zestawie znajdują się m.in. wymazówki przypominające patyczki do czyszczenia uszu. Za ich pomocą bez problemu można pobrać próbki (wymazy z policzka) od ojca i dziecka. Samo pobranie  jest bardzo proste i zupełnie bezbolesne. Do wydania pewnego wyniku wystarczy udział ojca i dziecka.

   Jak prawidłowo pobrać próbki do badania na ojcostwo?

  .

  Odeślij próbki

  zamów zestaw, zamów zestaw do testu na ojcostwoPobrane próbki wraz z wypełnionym i podpisanym  formularzem zlecenia badania (zobacz jak wygląda formularz…) odeślij pocztą lub bezpłatnym kurierem do laboratorium. W zestawie znajduje się już zaadresowana koperta zwrotna z naklejonym adresem laboratorium.

  Można także do nas zadzwonić i zamówić kuriera po odbiór próbek za darmo:  534 942 008

  .

  Oczekuj na wynik

  Analiza pobranych próbek trwa do 5-10 dni roboczych od momentu dotarcia próbek do laboratorium (5 dni – wymazy, 10 dni – inne próbki). Wynik otrzymasz w taki sposób, jaki został określony na formularzu: on-line i/lub wysyłkowo. Zobacz jak wygląda przykładowy wynik

  .

  Więcej informacji:

  .