Test na ojcostwo można wykonać będąc za granicą? | Skip to main content

Czy test na ojcostwo można zlecić będąc za granicą?

police detective or forensic scientist takes dna sample swabW obecnych czasach zlecenie testów na ojcostwo jest bardzo proste i daje niezmiernie dużo możliwości. Począwszy od wykonania testu ojcostwa bez udziału ojca, możliwości włączenia do badania próbek zawierających niewielkie ilości DNA aż po sposobność  zlecenia badania z każdego rejonu świata.

Jako, że do zlecenia badania nie jest potrzebna wizyta w samym laboratorium materiał do testu można pobrać samodzielnie w domu za pomocą specjalistycznego zestawu. Nasze laboratorium posiada unikalne zestawy służące do pobrania wymazu z wewnętrznej strony policzka, które możemy przesłać do każdego, dowolnie wybranego kraju.

Do testów na ojcostwo obecnie pobiera się wymaz z wewnętrznej strony policzka. Pobranie takiego rodzaju materiału jest całkowicie bezbolesne i bardzo proste. Ponadto wymaz z policzka jest bardzo stabilnym materiałem, który bez problemu może być transportowany do laboratorium co najmniej 2 tygodnie od momentu pobrania. Poza tym nie wymaga on zagwarantowania specjalnych warunków transportu.

Wymaz z policzka może być transportowany zarówno w niskich jak i wysokich temperaturach. Same wymazówki za pomocą których pobiera się właściwy wymaz mieszczą się w tradycyjnych kopertach tak więc można je nadać w formie listu poleconego.

Testy na ojcostwo – oferta badań

Portrait of scientist in lab using digital tabletOferta prywatnych testów na ojcostwo jest bardzo elastyczna i zwykle staramy się ją dokładnie dopasować do Państwa indywidualnych potrzeb. Staramy się również, dostosować  do Państwa potrzeb ofertę sądowych testów na ojcostwo. W przypadku testów ojcostwa wykonywanych dla celów sądowych zlecenie z zagranicy jest też możliwe. Jedyna różnica polega na tym, iż materiał do badania nie może być pobrany samodzielnie przez pacjentów, ale w placówce medycznej  w obecności świadków. Zwykle jeśli występuje konieczność pobrania materiału poza granicami kraju jesteśmy w stanie zlokalizować w danym Państwie przychodnię, w której będzie możliwe pobranie materiału z zachowaniem procedury sądowej. Gwarantujemy również Państwu międzynarodowy, bezpieczny transport kurierski pobranego materiału do naszego laboratorium.

.

Więcej informacji:

 


.

powrót

Zadzwoń teraz
Napisz na czacie