100% pewny, szybki, tani i dyskretny test na ojcostwo!

szybki_tani_pewny_test_na_ojcostwo_3Prywatny test na ojcostwo jest badaniem, które daje Ci taką samą pewność wyniku, jak test ojcostwa do celów sądowych. Jednocześnie pozwala na zachowanie dużo większej dyskrecji . Test ojcostwa wyklucza biologiczne ojcostwo mężczyzny ze 100% pewnością lub potwierdza z prawdopodobieństwem powyżej 99.999%.

Każdy wydany przez laboratorium wynik zawiera profile genetyczne badanych osób (dowód z badania), rezultat analizy statystycznej, słowną interpretację wyniku (potwierdzenie lub wykluczenie ojcostwa) oraz pieczątki i podpisy osób wykonujących i zatwierdzających test wraz z numerem uprawień.

 

Pewny wynik badania ojcostwa

Badanie realizowane jest przez renomowane, polskie laboratorium. Jako jedno z nielicznych analizuje 24 markery DNA w standardzie, co aż 1000 krotnie podnosi wiarygodność wyniku (w porównaniu ze standardowym badaniem 16 markerów DNA). Test na podstawie 24 markerów DNA jest bardzo czuły i dokładny, ma to duże znaczenie szczególnie wówczas, gdy w badaniu nie bierze udziału matka.

gwarancja

Pracownicy wykonujący analizy posiadają międzynarodowe doświadczenie i kwalifikacje poparte certyfikatami. Laboratorium na bieżąco poddaje się zewnętrznym kontrolom. Posiada wpis na listę KIDL oraz najnowsze certyfikaty GEDNAP. Jeśli chcesz otrzymać certyfikaty na adres e-mail lub pocztą napisz do nas lub zadzwoń. Chętnie je wyślemy…

.

Test na ojcostwo dyskretnie i anonimowo

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest dla Ciebie dyskrecja.  Nasze zestawy do pobrania próbek wysyłamy kurierem w formie dyskretnej (bez pieczątek i nazwy laboratorium) na dowolnie wskazany adres (domowy, do pracy lub zaufanej osoby). Można je także odebrać w Paczkomacie lub na stacji paliw Orlen, dzięki temu można je zakupić od ręki również w weekendy.

Badanie ojcostwa można zlecić również anonimowo (bez podawania danych osobowych uczestników testu). Nigdy nie przekazujemy informacji na temat zleconego badania, ani nie potwierdzamy, że takie badanie zostało zlecone osobom trzecim. Wyniki przekazywane są w formie zahasłowanych dokumentów PDF, a przy przekazywaniu telefonicznym prosimy o podanie ustalonego wcześniej hasła bezpieczeństwa.

Jak szybko zamówić test na ojcostwo?

wykonaj_badanie_z_zagranicy_3Aby wykonać badanie ojcostwa wystarczy zamówić specjalny zestaw pobraniowy (zobacz jak wygląda zestaw…) w którym znajdziesz wymazówki do pobrania próbek oraz formularz zlecenia badania. Do jednego badania wystarczy zamówić jeden zestaw (bez względu na ilość badanych osób). Pobrane próbki wraz z formularzem zlecenia należy odesłać do laboratorium korzystając z zaadresowanej koperty zwrotnej lub też można zamówić kuriera na nasz koszt, który takie próbki odbierze:   534 942 008.

óbki

Dla kogo prywatny test na ojcostwo?

Prywatny test na ojcostwo jest badaniem odpowiednim dla osób, które:

  • Chciałyby, aby wynik testu stanowił jedynie prywatną informację dla nich samych
  • Nie chcą, aby w badaniu ojcostwa uczestniczyła matka
  • Chciałyby wykonać badanie za najniższą cenę na rynku
  • Chcą wykonać dyskretny test na ojcostwo i nie chcą, aby ktokolwiek z ich otoczenia widział, że decydują się na tego typu badanie

zamawiam_02

.