Płać wygodnie, szybko i bezpiecznie!

Opłatę za badanie można podzielić na dwie części. Wystarczy, że na początek zamówisz zestaw, a resztę opłaty za analizę możesz wpłacić przelewem na konto laboratorium. Możesz także zapłacić przez system PayU. .

 .

gotowka

 

 

Za badanie lub sam zestaw możesz zapłacić gotówką przy odbiorze zestawu u listonosza lub kuriera.

 

przelew

 

 

Dane do dokonania płatności możemy przekazać Ci telefonicznie, e-mailowo, na anonimowym czacie lub otrzymasz je automatycznie po złożeniu zamówienia online. Pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać “Imię i nazwisko” osoby zlecającej badanie. Zamówienie zostanie zrealizowanie jak tylko płatność pojawi się na naszym koncie.

Jeżeli zależy Ci, aby zamówienie zostało zrealizowane od razu wystarczy przesłać do nas potwierdzenie płatności na adres e-mail: laboratorium@centrumdna.pl.

 

payU

 

 

Zamawiając badanie przez naszą stronę internetową możesz wybrać szybką i wygodną płatność przez system PayU. Po zaznaczeniu tej opcji w formularzu zlecenia badania automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu a następnie do Twojego banku.Wykonana płatność praktycznie od razu wpływa na nasze konto. 

 

raty

 

 

Płatność za badanie można rozłożyć na prawdziwe raty 0%. Cała procedura jest bardzo prosta i szybka. Wystarczy jeden telefon, aby wszystko załatwić. Niezobowiązująco sprawdzimy Twoją zdolność kredytową, a następnie po przyznaniu zdolności kurier przywiezie do Ciebie umowę. Więcej informacji…

 

Więcej informacji: