Raty 0% za test na ojcostwo

mediratyMożemy Państwa zapewnić, że udzielając pożyczki do kwoty 2 000 zł nie zapłacą Państwo żadnych odsetek, żadnego ubezpieczenia. Wystarczy rozłożyć płatność od 3 do 10 rat, a kwota za badanie zostanie podzielona na równe części.  System sprawdzający Państwa zdolność kredytową jest szybki i wygodny.

.

Jedna niezobowiązująca rozmowa, aby sprawdzić zdolność kredytową

  • Oprocentowanie 0% – możemy zagwarantować, że nie zapłacą Państwo żadnych odsetek. Kredyt udziela firma MediRaty, która finansuje zabiegi medyczne udzielając pożyczki celowej a nie konsumpcyjnej, stąd też zaproponowane warunki są tak korzystne.
  • Brak umowy o pracę – aby pożyczka została przyznana wystarczy posiadać umowę zlecenie lub o dzieło.
  • Prosty i sprawny proces udzielenia kredytu – dział finansowy przeprowadzi z Państwem krótką rozmowę podczas której określi zdolność kredytową. Decyzję zatem otrzymają Państwo w 5 minut! Po zaakceptowaniu przez Państwa warunków, umowa zostaje wysłana na następny dzień roboczy!
.

Trzy proste kroki, aby uzyskać pożyczkę

Kontakt z nami
Zadzwoń do nas pod numer (61) 669 05 41 lub napisz na adres laboratorium@centrumdna.pl i pozostaw swój numer telefonu. Dział finansowy skontaktuje się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie i przeprowadzi krótką rozmowę sprawdzającą zdolność kredytową.

Ważne! Kredytobiorcą nie musi być zleceniodawca badania!

Pozytywna decyzja
Po pozytywnej weryfikacji i zaakceptowaniu przez Ciebie przedstawionych warunków kredytu (oprocentowanie 0% od 3 do 10 rat) już na następny dzień zostanie kurierem przesłana do Ciebie umowa. Cały proces nie trwa dłużej niż 3 dni!

Przynanie kredytu
Jeszcze tego samego dnia dział finansowy informuje nas o przyznaniu pożyczki, dokonuje przelewu na nasze konto, a my możemyrozpocząć realizację testu.

.

Więcej informacji:

 

.


Zapraszamy do skorzystania z systemu ratalnego na bardzo korzystnych warunkach!