Anonimowy test na ojcostwo

Kiedy wybrać anonimowy test na ojcostwo?

Jeśli chcesz, aby na wyniku badania nie pojawiły się dane osób biorących udział w teście oraz zależy Ci na zachowaniu dyskrecji – anonimowy test na ojcostwo jest badaniem odpowiednim dla Ciebie. Dzięki temu nikt z Twojego otoczenia nie będzie widział, że decydujesz się na tego typu badanie.

Dyskrecja i anonimowość – pewny wynik z każdej próbki

Badanie możesz wykonać z każdej próbki – może być nią wymaz z policzka, jak również niedopałek papierosa, włosy wraz z cebulkami, szczoteczka do zębów czy puszka po napoju lub guma do żucia. Wszystkie te przedmioty mogą zawierać pewne ilości materiału DNA danej osoby i tak samo dobrze nadają się do testu na ojcostwo (m.in. dzięki analizie aż 24 markerów DNA). Dzięki tym próbkom masz zapewnioną dyskrecjęzachowujesz całkowitą poufność.

formularz_zlecenia_badania_anonimowegoprzykladowy_wynik_02

Dyskretna wysyłka zestawu – gwarancją pełnej poufności

Zestaw do samodzielnego pobrania próbek możemy wysłać do Ciebie kurierem w anonimowej kopercie (bez nazwy i pieczątki laboratorium) na dowolnie wskazany adres. Nadawcą przesyłki będzie osoba prywatna, dzięki czemu masz pewność, że osoby trzecie nie domyślą się co zawiera przesyłka i jednocześnie zachowasz pełną poufność.  Przesyłkę z zestawem możemy również wysłać do paczkomatu lub na stację ORLEN.

dyskretna_przesylka-1

Zlecając anonimowy test na ojcostwo:

  Nie musisz podawać danych osób biorących udział w badaniu

  Zachowujesz pełną dyskrecję przy zleceniu testu

  Pobierasz dowolne próbki (wymazy lub mikroślady)

  Zyskujesz pewność, że dane osób badanych nie zostaną nigdy ujawnione nawet na wniosek prokuratury czy sądu

Jak zamówić anonimowy test na ojcostwo?

Wystarczy, że zadzwonisz i zamówisz telefonicznie, na czacie lub poprzez stronę www zestaw do samodzielnego pobrania próbek (zobacz jak wygląda zestaw…). Podczas składania zamówienia powiedz lub zaznacz żeby zestaw został wysłany w formie dyskretnej.

Po pobraniu próbek i wypełnieniu anonimowego formularza zlecenia zadzwoń do nas, żeby zamówić kuriera na nasz koszt, który takie próbki od Ciebie odbierze:   534 942 008 lub odeślij je do naszego laboratorium w zaadresowanej kopercie zwrotnej .

 

Więcej informacji: